בניית כינורות, שיחזור, קנייה ומכירה זיהוי כלים, ייעוץ

ליבשיץ כינורות הוא אחד הסדנאות ובתי המסחר לכלי מיתר המובילים בישראל, שנוסד, שנוסד בשנת 1991. הסדנה והחנות ממוקמים בלב העיר חיפה. מאז היווסדם של הסדנה ובית המסחר, כינורות ליבשיץ הקדישו את מלוא תשומת הלב לכל תחומי הפעילות של כלי קשת: בניית כלי קשת, שיקום ותיקון, מכירת כלי נגינה, הערכה והנפקת תעודות מקוריות, וכן רואים מחובתם להעניק חסות לחינוך מוסיקלי ואמנותי בישראל.
Livschits Violins

נוסד ב1991-

ליבשיץ כינורות, אחת הסדנאות ובתי המסחר לגלי קשת המובילים בישראל. הסדנה והחנות ממוקמות בליבה של העיר חיפה. כבר מההתחלה, ליבשיץ כינורות היו מעורבים בכל סוגי הפעילויות המיוחסות לכלי קשת: כלי נגינה פרי ידיו של האומן, תיקון ושיחזור, מכירה והשכרה, הערכה והנפקת תעודות מקוריות; תמיד נרתמו במאמץ לקדם את לימודי המוסיקה והאומנות בישראל.
Livschits Violins workshop
שדרות מוריה 123, חיפה, ישראל
050-5930759

תשומת לב מיוחדת מוקדשת למתחילים ולמוסיקאים צעירים,

ליבשיץ כינורות שואפים לעזור לכל תלמיד למצוא כלי אשר תואם את רמתו ובו זמנית מגלה את הפוטנציאל הגלום בו באופן הטוב ביותר. בעת בחירת הכלי, אנו לוקחים בחשבון לא רק את האישיות של הילד עצמו, אלא גם את המלצות המורה.

בחיפוש אחר מורה מוסיקה?

תלמידים החפצים ללמוד נגינה והוריהם ימצאו באתרנו רשימת מורים ישראלים מומלצים המלמדים נגינה בכלי קשת.

לוקחים תפקיד פעיל בחייה המוסיקליים של ישראל והעולם:

ליבשיץ כינורות תומכים בארגונים מוסיקליים, חינוכיים ותרבותיים, וכן מסייעים למוסיקאים מוכשרים. אנו מספקים כלי נגינה לקיום תחרויות וקונצרטים חשובים. אנו שותפים מתמידים לפסטיבלים החשובים ביותר, לתחרויות ולפרסים, ביניהם...
Livschits Violins Organized and Held an Exhibition of Unique Italian Instruments of the XVII-XVIII Centuries

עבור מוסיקאים מקצועיים, מתקדמים ואספנים-

בית המסחר ליבשיץ כינורות מציע כלי קשת מאיטליה, צרפת וגרמניה שנבנו במאות 17-20 וכמו כן כלי קשת מודרניים.
About Livschits

מוסיקאים, לנוחותכם-

קיימת תוכנית מורחבת של השכרה ושירות טרייד-אין, באמצעותה המוסיקאי יכול לרכוש כלי ברמה גבוהה, תוך החזרת הכלי הקודם אלינו כחלק ממחירו של הכלי החדש.
Livschits Violins workshop

סדנת ליבשיץ כינורות

עוסקת בתיקון ובשימור כלים ברמה עולמית, מספקת שירותי הערכה והנפקת תעודות מקוריות של כלי נגינה, ומספקת ביטוח איכותי.
גלו עוד

הערכה והסמכה

אנו עוקבים אחר מספר מוסיקאים, רואים את התפתחותם וצמיחתם המקצועית. כבר החל מכינור התלמיד הזול הראשון שלהם וכלה ברכישת כינור הבנוי על ידי המאסטרים של עולם כינורות של גוארנרי, סטרדיברי, גאליאנו - אנחנו תמיד מוכנים לסייע בקנייה, תחזוק ובתיקון. אנחנו עוקבים בשמחה אחר ההופעות והקונצרטים שלהם על במות העולם ואנו גאים כי זכינו להשתתף בפיתוח כישרונם.
haifaviolins about violin 1
haifaviolins about violin 2
haifaviolins about violin 3
© Michael Livcshits 2020
created by Adimpress
menu-circlecross-circle